21 Липня, 2024 3:26 am

Такої вiдповіді нiхто не очiкував! Зелeнський пpокоментував “вкиди” Бeзуглої

Президента Володимир Зеленського запитали на пресконференції про народну депутатку від партії “Слуга народу” Мар’яну Безуглу, яка зробила низку звинувачень у бік головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Про це йшлося на пресконференції Зеленського у вівторок, повідомляє Gazeta.ua.

“Ця позиція представниці президентської партії відображає також вашу позицію”, – запитала журналістка.

“Пан Залужний також мій представник, як і всі ті, кого я призначав. Або хто зі мною прийшов. Комусь дуже вдячний, за когось – соромно”, – відповів Зеленський.

“Що стосується будь-яких коментів у фейсбуці, вибачте, я не займаюся цим. У мене немає часу щоденних оцих зайвих діалогів, безрезультативних”, – сказав президент.

“А що стосується Мар’яни, Валєри, і у них там є ще кілька людей – дуже складно. Вони всі дуже люблять коментувати, лайкати у фейсбуці. Вони дуже часто там спілкуються. Це складні питання для мене”, – сказав Зеленський.

“Нам всім потрібно давати результат державі, щоденний. А селфі – встигнемо”, – заявив президент.

Раніше Безугла заявила, що головнокомандувач ЗСУ не надав “план задуму” на наступний рік. Після цього її висміяли користувачі соціальних мереж.

Мар’яна Безугла обиралася до Верховної Ради від партії “Слуга народу” по округу у Києві. Є заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.