5 Березня, 2024 12:33 am

  Буданов ошeлешив заявою! Мобiлізація в Укpаїні. Як тепеp буде

  Мобілізація в Україні відбувається неправильно.

  Рекрутинг, який планують запровадити для поповнення лав армії, покрити потреби не зможе.

  Про це сказав начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов на дискусійній панелі “2024: виклики та перспективи”, пише “Лівий берег“.

  Глава ГУР зазначив, що люди, які хотіли воювати, зустріли війну у підрозділах Сил оборони або прийшли до ЗСУ у перші півроку після 24 лютого 2022 року. Однак цих людей лишилося не так багато.

  “Це факт, це треба розуміти та визнавати. За таких обсягів без мобілізації жоден рекрутинг не покриє наших потреб.

  Це подібна проблема, як із боєприпасами, бо обсяги величезні. Спільно Сили оборони України зараз становлять (назву трохи умовну кількість, бо ми підійшли до держтаємниці) мільйон сто тисяч людей. Жодний рекрутинг такі обсяги покрити не може. Тільки мобілізація”, – зазначив Буданов.

  Він додав, що не можна допускати навіть думки про те, що можна обійтися без мобілізації, адже втрати і кількість солдатів в армії потрібно тримати постійно.

  Він зазначив, що до війни військової служби зазвичай уникали, зокрема, через невеликі зарплати. Але тепер, незважаючи на нормальне грошове забезпечення, матеріально-фінансова винагорода не є мотиваційним чинником долучатися до армії.

  “Усі ніби вболівають за Україну, але й багато хто біжить, тікає. Це правда. Ці черги на кордонах… У зв’язку зі своєю діяльністю я змушений часто їздити у різні місця, постійно перетинаю кордон, нерідко автомобільним транспортом. Ці черги величезні. І сказати, що там лише жінки та діти – це неправда. Усі це чудово знають. У багатьох немає відчуття, що це твоя війна. І це дуже глибинна проблема, яку гроші не вирішать”, – пояснив глава ГУР.

  Буданов також вважає, що влада має вести із суспільством чесну розмову. Багато людей виявилися неготовими ставати на захист своєї держави.

  “І якщо це війна – це війна, і не треба цього боятися”, – резюмував він.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.