4 Березня, 2024 4:36 am

  Щoйно! Стало відомо, що мoгло стати пpичиною тpагедії на Закаpпатті

  Подаємо мовою оригіналу:

  Віталій Глагола

  Що могло стати причиною підриву гранат на сесії Керецьківської громади?

  Мені відомо, що у ході проведення сесії Керецьківської тергромади здійснювалось дискусійне обговорення щодо призначення та визначення умов оплати праці голови Керецьківської ТГ на 2024 рік.

  Під час чого в приміщення зайшов депутат фракції “Слуга Народу” – Батрин Сергій Михайлович, 12.08.1969 р.н., який втрутився в дискусію зі словами “Можна я скажу?” і діставши із кишені куртки 3 предмети, які кинув на підлогу, внаслідок чого відбулося 3 вибухи.

  За кілька хвилин до вибуху депутат Сергій Батрин сварився із колегами, що не можна під час війни виділяти сільскому голові надбавку у 50% та щомісячну премію у 100% від окладу.

  У підривника-депутата був конфлікт із діючим головою ОТГ.

  Депутати навіть піднімали питання щодо дострокового припинення повноважень голови Керецьківської ТГ Михайла Мушки.

  Скоріш за все, саме це питання викликало обурення Батрина, оскільки у попередньому голосуванні він відмовився визнавати роботу голови сільради задовільною.

  Проте його претензії та аргументи на колег не подіяли – тоді він просто вийшов та
  повернувся вже з гранатами.

  ❗️ UPD: Слідчі кваліфікували подію за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ.

  Окрім того, Служба безпеки України вносить відомості та розслідуватиме подію за ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) ККУ, що є підслідністю СБУ.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.