19 Липня, 2024 5:56 am

СБУ затpимала цеpковну хоpистку УПЦ МП. Ви тiльки гляньте щo вона натвоpила ФОТО

СБУ затримала церковну хористку УПЦ (МП), яка «наводила» ворожі ракети на позиції ЗСУ поблизу Запоріжжя.

Служба безпеки затримала ще одну прихильницю рашизму, яка коригувала повітряні атаки рф по Запоріжжю та очікувала повної окупації регіону.

За даними слідства, затриманою виявилась церковна хористка та дружина настоятеля місцевого храму УПЦ (МП).

Встановлено, що за координатами фігурантки російські окупанти намагались уразити місця базування Сил оборони поблизу обласного центру.

Насамперед ворога цікавили пункти тимчасової дислокації підрозділів ЗСУ, які залучені до контрнаступальних операцій на Бердянському та Мелітопольському напрямках.

Співробітники СБУ встановили місцеперебування російської інформаторки і затримали її у власному помешканні в одному із селищ неподалік Запоріжжя.

Як встановило розслідування, фігурантка ще з початку повномасштабного вторгнення рф підтримувала злочинні дії російських загарбників і сподівалась на захоплення всього південного регіону України.

Вона неодноразово розповідала про це своїм знайомим з москви у ході телефонних розмов.

Згодом фігурантка почала відслідковувати місця зосередження особового складу та військової техніки ЗСУ на території громади.

Отриману інформацію вона месенджером передавала своїм знайомим в росії, які потім «звітували» про це представникам спецслужб рф.

Під час обшуків за місцем проживання затриманої виявлено мобільний телефон, який вона використовувала для передачі закритої інформації.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ, вчинене в умовах воєнного стану).

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

Контрдиверсійні заходи проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст «ভOM сбу служба без безпеки украϊни сбу»

На зображенні може бути: текст «вынужденные меры надо немного потерпеть. сейчас не буду все объяснят придёт время, созвонимся пообщаемся. сейчас нельзя, нас слушают будем на связи! +79 сохрани и пиши как сможешь! или в вконтакте меня найди. если бы всу не сопротивлялись, уже бы все закончилось. и началась новая жизнь украине хорошо! пиши мы сейчас общаемся в телеграмм. напишу тебе туда сообщение служба безпеки украйни»

На зображенні може бути: 1 особа, телефон та текст

На зображенні може бути: корінець квитка та текст «ожидание сети... 12:24 12:27 вот именно. C москвы много ребят молодых уехало под частичную мобилизацию попали.... страшно за них. y нас из знакомых всех живы. но похоронки постоянно в новостях идут... 12:29 из людей, которых мы якобы знали, полезло их нутро ядружила 48 лет с она ме матом так укрыла, за то, что я за служба безпеки украϊни»

На зображенні може бути: телефон та текст «вчера в 12:33 ненависть 09:49 да в новостях думаю и y нас много лишнего..... 09:54 привет. как вы там? 15:51 привет! всё норм! y нас тихо. в нагнали техники и вокруг поселка куча блокпостов. толи ждут атаки. ну a мы ждем наших! 15:54 A так, от знакомых c городов как? 15:56 A вы где живёте, далеко от города? 15:59 в запорожье тихо. в мелитополе уже новая администрация, новые флаги. новости узнаем от блогеров юрий подоляка михаил онуфриенко. от города 15 KM. 16:00 магазинах как? хватает всего? 16:01 сообщение служба безпеки украϊни»

Служба безпеки України

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.