27 Лютого, 2024 7:36 am

  Масштабний збій у “Київстар”! Фахівців розказали, як довго ще не буде зв’язку

  Проблеми зі зв’язком у абонентів “Київстару” триватимуть ще невизначений час.

  Терміни поновлення роботи поки що незрозумілі, заявили в самій мережі.

  При цьому, за розрахунками фахівців, мобільний зв’язок “Київстару” не запрацює ще щонайменше добу.

  Такий прогноз озвучив фахівець із військового зв’язку Сергій Флеш.

  “Того, що сталося, не було ніде і ніколи (за масштабом) за всю історію мобільного зв’язку, і не лише в Україні. Моя оцінка виправлення ситуації – доба за найпозитивнішого прогнозу”, – зазначив експерт.

  При цьому він уточнив, що в Україні “ні сьогодні, ні завтра не ляжуть ні банки, ні інтернет, ні інший зв’язок”. Таку інформацію він назвав “вкиданням” від ворога.

  В той же час, експерт звернув увагу, що військовим в Україні не слід повністю покладатися на цивільні системи зв’язку.

  Як повідомив гендиректор оператора Олександр Комаров, скоєна на “Київстар” кібератака була надпотужною. Стояти ж за нею, за його словами, може росія.

  “Війна з росією має багато вимірів і один з них – у кіберпросторі. На жаль, сьогодні вранці “Київстар” став ціллю надпотужної хакерської атаки, внаслідок якої тимчасово недоступні послуги зв’язку та доступ до інтернету. Поки що терміни відновлення сервісів остаточно незрозумілі”, – йдеться у повідомленні.

  При цьому він наголосив: “Київстар” обов’язково надасть компенсацію абонентам, які опинилися без зв’язку, або ж не могли використовувати його сервіси. Втім, у якому саме вигляді і якою взагалі буде компенсація, не уточнив.

  Про заплановані компенсації повідомили і в самому операторі. Теж, щоправда, не уточнивши жодних деталей.

  “Наша команда обов’язково надасть компенсацію тим абонентам, які не мали зв’язку або не могли скористатися нашими сервісами”, – йдеться у повідомленні.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.