4 Березня, 2024 4:23 am

  Щoйно! Садoвий вийшов на центpальну плoщу Львoва і на всю Укpаїну заявив: “Кoжного дня….” ВIДЕО

  Кожного дня ми у Львові приймаємо поранених. Через центр «Незламні» вже пройшло більше 16 тис. українців.

  Це і наші військові, це цивільні, діти, старші особи. Часто виникає питання, де вони мають проживати після закінчення реабілітації або у той час, коли треба чекати на новий протез?

  Власне для цього спільно з нашими європейськими партнерами ми почали будувати у Львові спеціальне житло.

  Там може проживати 700 людей. Дуже часто сім’ями. Бо сім’я – це також важливо під час лікування.

  Але, як ви знаєте є багато дітей, які не мають сімей. Особливо ті діти, які втратили своїх батьків на війні.

  І власне для таких дітей ми відкрили у Львові ще один центр. Це можливість для 20 дітей з 16 до 23 років проживати в окремих умовах у то час, поки вони навчаються в коледжі, отримують нову спеціальність, ми будемо помагати їм бути активними, бути новими членами нашої громади.

  Це унікальний приклад і я думаю, що інші громади будуть дивитися, як ми це робимо і, можливо, будуть робити краще.

  Ви напевно пригадуєте, коли почалась російська агресія, то ракети влучили в Рубіжанську панчішну фабрику Луганської області.

  І фактично повністю її знищили. Тоді родина, яка займалась цим бізнесом, переїхала до Львова, переїхали без нічого. Ми їм помогли придбати устаткування, вони запустили виробництво. І цього літа ми формували групу підприємців, які зі Львова поїхали в Японію на виставку. І там наші колеги з Dodo Socks знайшли партнерів. Зараз ці лугансько-львівські шкарпетки можна буде купити в Японії.

  Чому це важливо? Бо це валютна виручка, яка поступає в Україну, це наші кошти, а не ті, які нам хтось дарує. Це ми самі їх заробляємо тут, в Україні. І звичайно, велика частина тих коштів йде на допомогу нашому війську. Так само, як і громада міста Львова – це кошти львів’ян.

  Кожного тижня ми звітуємо. Цього тижня, як я й анонсував, святий Миколай виконав свою обіцянку і наші десантники отримали 500 крутих дронів. Кожен дрон – це врятоване життя. А також військові отримали антидронові рушниці, автомобілі і ще багато-багато потрібного.

  Але є ще одне питання, на яке я би хотів звернути увагу. Це вже наше міське. Як ви знаєте, з понеділка у всіх видах транспорту можна буде розраховуватись карткою «ЛеоКарт».

  І, до речі, якщо ви їздите автобусом, то тепер ви вже будете платити не 15, а 13 грн, якщо розраховуєтесь карткою «ЛеоКарт». Трошки зміниться оплата в електротранспорті. Але ми вже багато років ціну не міняли.

  Тому сьогодні 13 грн, якщо «ЛеоКарт», 15 грн, якщо телефоном платите, чи іншим еквіпментом. Ну і готівкою буде значно дорожче і ще дорожче. Тому, друзі мої, будьмо інноваційними! Бажаю всім добра. Слава Україні.

  https://zaxid.net/blogi_tag50977/

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.