19 Липня, 2024 6:26 am

Помеp відомий укpаїнський актор з фільму “Д’Аpтаньян та три мушкетеpи” ФОТО

У віці 77 років помер український актор театру, кіно і телебачення Сергій Кустов.

Талановиті українські актори відходять у засвіти, але залишають свій доробок та світлу пам’ять.

Серед таких особистостей — акторка Руслана Писанка, а нещодавно стало відомо про смерть знаного народного артиста України Сергія Кустова.

Звістку про смерть українського актора Сергія Кустова на сторінці у Facebook повідомила пресслужба Першого академічного театру для дітей та юнацтва у Львові.

Тут Сергій відіграв понад сто ролей.

Знаменитість провів свої останні години в Нікополі Дніпропетровської області.

“Відійшов у засвіти наш народний артист України Сергій Павлович Кустов – епоха історії театрального Львова та цілої країни, наш старший колега, друг та наставник. Сергій Павлович присвятив нашому театру 55 років свого життя, за цей час зіграв понад 100 ролей, серед яких найвизначнішими були ролі Гамлета, Голохвастова у виставі “За двома зайцями”, Робін Гуда та Лукаша у “Лісовій пісні”, – йдеться у публікації театру.

Для народного артиста України театр був другим домом.

Він любив дитячі вистави. У театрі розповідали, що він ніколи не почувався меншовартісним в своїй роботі в “дитячому” театрі, обожнював виступати перед дітьми.

Сергій Кустов

За плечима Кустова чимало перевтілень. Народний артист України назавжди залишиться в серцях прихильників славнозвісних фільмів “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Повернення мушкетерів”, де зіграв епізодичні ролі.

Актор зіграв понад сто ролей

Сергій Павлович хотів, щоб його поховали в Нікополі, його бажання виконають.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.