26 Лютого, 2024 4:04 am

  Теpпець уpвався! Cловацько-Угорський кордон. Укpаїнські водії пеpейшли до pадикальних дій ВІДЕО

  Блокада кордону увійшла в нову стадію. Тепер кордони між країнами ЄС перекривають українці.

  Увечері суботи, 2 листопада, українські далекобійники заблокували угорсько-словацький кордон.

  Це дзеркальна відповідь на дії угорських прикордонників, які вранці цього ж дня перестали пропускати фури з українськими номерами у свою країну зі Словаччини.

  Крім того, словаки блокують кордон у Вишнє Нємецьке, не пропускаючи українців до Ужгорода.

  На кордоні кілька сотень фур перекрили дорогу угорцям, передає з місця подій наш кореспондент.

  Адже фури, які прямують до України зі Словачинни, були змушені їхати на угорський кордон через блокування словацького місцевими перевізниками. Угорці теж їх не пустили.

  “Фури, які їдуть до України, не пропускають з самого ранку угорські прикордонники.

  Тому під вечір українські водії вирішили заблокувати кордон і пропускають лише легкові автомобілі”, – розповів один з водіїв-блокувальників.

  Хаос на кордоні з ЄС для вантажівок.

  Як повідомлялося раніше, на польсько-українському кордоні 2 грудня скупчились 2 400 вантажних автомобілів через страйк перевізників у сусідній державі Євросоюзу. Не працюють два пункти перепуску – Ягодин і Краковець. Найбільші черги спостерігають у пунктах Шегині та Рава-Руська.

  За інформацією Держприкордонслужби, на кордоні зі Словаччиною теж є скупчення машин – близько 600 фур стоять у черзі. За останню добу пункт Вишнє Німецьке – Ужгород пропустив близько 320 машин в обох напрямках. Українці намагались проїхати через Угорщину, але прикордонники їх не впустили.

  Нагадаємо, 1 грудня представники Спілки перевізників Словаччини розпочали безстрокову акцію з блокування руху українських вантажівок на пункті пропуску Ужгород-Вишнє Нємецьке. Вони приєдналися до польських страйкарів, які від 6 листопада четвертий тиждень блокують чотири КПП на кордоні з Україною.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.