27 Лютого, 2024 6:04 am

  Теpпець увіpвався! Укpаїнські водії у Польщі на ПП “Кpаківець-Коpчова” пеpейшли до “pадикальних дій”

  Українські водії вимагають, аби польські страйкарі пропускали хоча б 15 вантажівок на годину.

  Сотні українських далекобійників на польському кордоні, зокрема у пункті пропуску “Краківець-Корчова”, вийшли на акцію протесту у відповідь на страйк поляків і оголосили голодування.

  Про це йдеться у сюжеті ТСН.

  Українські водії вимагають, аби польські страйкарі пропускали хоча б 15 українських фур на годину: по 7-8 машин з кожного боку.

  На місце прибула польська поліція.

  Деякі українські водії розповідають, що стоять на кордоні вже 2-3 тижні.

  “Ми хочемо додому. Нас не пропускають. Там четверо людей тримають всю колєйку.

  У нас закінчується пальне, закінчуються продукти. Хто ще тримається-жартує, а в когось нерви на межи, бо вже 2-3 тижні стоять”, – каже один з водіїв.

  ▶ Що відбувається нині на пункті пропуску Корчова-Краковець, можна переглянути на YouTube-каналі ТСН за цим посиланням відео: “Українські водії у Польщі оголосили голодування! Людям уривається терпець”.

  Раніше міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик надіслав листа своєму українському колезі Олександрові Кубракову, в якому закликав виконати вимоги польських протестувальників.

  Що передувало.

  Нагадаємо, 6 листопада польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску “Краківець-Корчова”, “Ягодин-Дорогуськ” і “Рава-Руська-Гребенне”.

  26 листопада стало відомо, що на кордоні з Польщею є випадки блокування гуманітарної допомоги.

  Також повідомлялося, що польські страйкарі планують цілодобове блокування руху на напрямку пунктів пропуску “Медика-Шегині”.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.