13 Липня, 2024 10:22 am

Дpугий пішов! СБУ підіpвали в Буpятії ще один пoтяг на “Чортовому мості”

З’явилася інформація про другий підірваний потяг на росії за добу.

Служба безпеки України вдруге здійснила вибух на стратегічно важливій залізниці на росії. Вони підірвали ще один потяг у Бурятії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела.

Стало відомо, що окупанти два рази потрапили в пастку СБУ на Байкало-Амурській залізничній магістралі. Другий підрив також торкнувся поїзда з паливом.

У джерелах акцентують увагу на тому, що другий вибух став і другим етапом спецоперації СБУ з виведення з ладу важливої магістралі. Відомо, що вона використовується в тому числі і для військової логістики.

Після першого вибуху в Сєверомуйському тунелі росіяни почали їздити по об’їзному шляху, який проходить через “Чортів міст”.

“Саме на це і розраховувала СБУ: під час проїзду поїзда по цьому високому 35-метровому мосту спрацювали закладені в нього вибухові пристрої”, – повідомили джерела.

У російських Телеграм-каналах тим часом повідомляють, що в наслідку вибуху загорілися 6 цистерн. Пожежу приїхав гасити навіть пожежний потяг.

Чортів міст – що про нього відомо.

Міст, на якому стався другий вибух – це напівкруглий віадук на Байкало-Амурській магістралі, який побудували в 1986 році. Його висота – 35 метрів.

Також відомо, що цей міст єдиний в Росії має характерні двоярусні опори і трохи гойдається, коли по ньому слідують вантажі, тому машиністи його побоюються і вважають за краще Північний тунель.

Спецоперація СБУ.

Нагадаємо, 30 листопада невідомі підірвали вантажний склад на перегоні “Ітикіт-Окусікан”, що складається з 50 вагонів (41 цистерна з дизельним паливом і 3 цистерни з авіаційним паливом), повідомляє Telegram-канал Baza.

За словами локомотивної бригади, під час проходження тунелю знялася напруга, поїзд загальмував.

“Поки члени бригади з’ясовували в чому справа, в тунелі почалося сильне задимлення — бригада закріпила склад і покинула тунель”, – наголошується в повідомленні.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.