3 Грудня, 2023 7:36 am

  Укpаїнці у сльoзах: ДТП забpали життя 11 вiйськових, 37 отpимали тpавми – подpобиці

  ДТП забрали життя 11 військових, а 37 отримали травми.

  Життя 11 військовослужбовців, серед яких були й військові та поліцейські, забрали дорожньо-транспортні аварії на блокпостах від початку повномасштабної вій*ни.

  Даною інформацією ділиться Радіо Свобода.

  «Загалом на сьогоднішній день внаслідок ДТП, на жаль, 11 службовців – це і поліцейські, і військовослужбовці, загинули. І 37 – зазнали поранення.

  Такі дані маємо на сьогоднішній день від початку повномасштабної війни. Якщо говорити загалом за випадки дорожньо-транспортортних пригод на блокпостах, то найчастіше це порушеннях ПДР із боку водіїв.

  Ми кажемо про недотримання швидкісних обмежень, неврахування дорожньої ситуації, зокрема, погодних умов», – сказав Антон Страшко.

  У МВС кажуть, що кількість блокпостів від лютого 2022 року зменшили, однак вони залишаються потрібними.

  «Країна перебуває у стані війни, ведуться бойові дії. Блокпости – основне завдання їх виявити потенційних злочинців, небезпечних осіб, диверсійно-розвідувальні групи.

  І насправді безпечних міст зараз немає. Росія робить усе, щоби дестабілізувати ситуацію в Україні», – додав заступник директора Департаменту комунікації МВС.

  Раніше у поліції повідомили, що 7 листопада на Закарпатті на одному з блокпостів автівка збила військовослужбовця прикордонної служби, якого шпиталізували з численними травмами.

  За даними відомства, аварія трапилася в селі Яноші Берегівського району. За даними поліції, 34-річний водій Audi обганяв автомобіль, який зупинився на блокпосту для перевірки, і збив 21-річного прикордонника, який саме перебував на проїжджій частині.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.