16 Червня, 2024 11:56 pm

Яна Клочкова зpадила Укpаїну! Де зараз пеpебуває відома плавчиня ФОТО

Чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор Яна Клочкова після початку повномасштабної війни не дає про себе знати.

Шанувальників спортсменки дуже цікавить питання, куди ж зникла і де зараз Яна Клочкова.

У програмі “Слава ПРО” Слава Дьомін розповів, що на превеликий жаль фанів “золотої рибки”, вона зрадила Україну і разом з сином поїхала до тимчасово окупованого Криму.

Там Клочкова живе з батьками і за півтора року жодного разу ніяк не прокоментувала повномасштабну війну росії проти України.

Спортсменка робить вигляд, ніби взагалі нічого не відбувається.

Свій профіль в Instagram Клочкова закрила, а сторінки у російських соцмережах не видалила:

“Таке враження, що Клочкова живе в іншій реальності. Хоча не будемо забувати з ким свого часу вона товаришувала. Нагадаю, що 2006-го Яна була близька до українського президента-втікача Віктора Януковича.

І навіть була обрана депутатом харківської міської ради від “Партії регіонів. Мама плавчині Олена Синявська ще 2021-го року у себе в Facebook продовжувала постити георгіївські стрічки”, – прокоментував Дьомін.

Яна Клочкова з сином / © instagram.com/yana_klochkova

Яна Клочкова / © instagram.com/yana_klochkova

Чим відома Яна Клочкова

Яна Клочкова – плавчиня, чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор. Вона встановила 50 рекордів України. Однак у січні 2008 року Клочкова заявила про відхід з великого спорту.

Відомо, що вона народилася в Сімферополі. Пізніше переїхала до Харкова, а потім до Києва.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.