1 Грудня, 2023 1:16 pm

  Яна Клочкова зpадила Укpаїну! Де зараз пеpебуває відома плавчиня ФОТО

  Чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор Яна Клочкова після початку повномасштабної війни не дає про себе знати.

  Шанувальників спортсменки дуже цікавить питання, куди ж зникла і де зараз Яна Клочкова.

  У програмі “Слава ПРО” Слава Дьомін розповів, що на превеликий жаль фанів “золотої рибки”, вона зрадила Україну і разом з сином поїхала до тимчасово окупованого Криму.

  Там Клочкова живе з батьками і за півтора року жодного разу ніяк не прокоментувала повномасштабну війну росії проти України.

  Спортсменка робить вигляд, ніби взагалі нічого не відбувається.

  Свій профіль в Instagram Клочкова закрила, а сторінки у російських соцмережах не видалила:

  “Таке враження, що Клочкова живе в іншій реальності. Хоча не будемо забувати з ким свого часу вона товаришувала. Нагадаю, що 2006-го Яна була близька до українського президента-втікача Віктора Януковича.

  І навіть була обрана депутатом харківської міської ради від “Партії регіонів. Мама плавчині Олена Синявська ще 2021-го року у себе в Facebook продовжувала постити георгіївські стрічки”, – прокоментував Дьомін.

  Яна Клочкова з сином / © instagram.com/yana_klochkova

  Яна Клочкова / © instagram.com/yana_klochkova

  Чим відома Яна Клочкова

  Яна Клочкова – плавчиня, чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор. Вона встановила 50 рекордів України. Однак у січні 2008 року Клочкова заявила про відхід з великого спорту.

  Відомо, що вона народилася в Сімферополі. Пізніше переїхала до Харкова, а потім до Києва.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.