22 Липня, 2024 1:47 am

Не стеpпний біль та гіpкий смуток… Під час удаpу по 128 бpигаді зaгинув молодий майоp зі Львівщини

До Ходорівської громади надійшла чергова жахлива звістка про загибель молодого Героя.

Про це повідомила громада. Загинув на війні Коцовський Віталій Володимирович, 08.02.1998 року народження, який проживав у м. Ходорові.

Після закінчення Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім Героя України Романа Точина продовжив навчання в Національній академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного

У 2019 році підписав контракт із 128-ю гірсько-штурмовою бригадою «Закарпаття». Ще до початку повномасштабного вторгнення рф на Україну був направлений на навчання в Національний університет оборони України ім.Івана Черняховського в м. Київ.

За час проходження служби нагороджений орденом ім..Б.Хмельницького ІІІ ступеня, заохочувальною відзнакою – медаль, як лейтенант, «За особливу службу» ІІІ ступеня, відзнакою командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» ІІ ступеня, «Почесною відзнакою батальону».

У загиблого Героя залишились батько, мати та двоє братів, учасників АТО, які теж мужньо захищають Батьківщину.

Нагадаємо, 6 листопада 128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада підтвердила загибель 19 військових від удару росіян під час урочистостей неподалік від лінії фронту 3 листопада.

Міністр оборони Рустем Умєров увечері 4 листопада доручив Головній інспекції Міністерства оборони провести повну перевіркуза фактом цієї трагедії.

Президент Володимир Зеленський заявив, що трагедії з масовою загибеллю воїнів 128-ї гірсько-штурмової бригади у Запорізькій області можна було уникнути.

Президент наголосив, що триває розслідування, яке має дати рідним загиблих воїнів і суспільству чесні відповіді, як сталася трагедія та чиї розпорядження були неправильними.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.