3 Грудня, 2023 7:37 am

  Повчальна істоpія. В лікаpні помеpла суддя яка потpапила в ДТП, скоєну її сином…

  Подаємо мовою оригіналу:

  Центр Протидії Корупції

  Повчальна історія.

  В Чортківській лікарні померла суддя Лідія Квятковська. 29 жовтня вона потрапила в ДТП, скоєну її сином, адвокатом Дмитром Квятковським (на фото ліворуч).

  За даними поліції, Infiniti FX35, яким керував адвокат Квятковський і в салоні якої перебувала суддя, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з Peugeot 406. На місці ДТП загинув водій Peugeot, ще кілька людей отримали травми, в тому числі матір адвоката. За кілька днів суддя померла.

  Після ДТП у Квятковського взяли аналізи на алкоголь в крові. Йому оголосили про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.

  Щоправда, місцеві активісти зазначають, що винуватця ДТП “роблять тверезим”.

  Цікаво, що Квятковського раніше затримували за їзду в нетверезому стані.

  В березні 2022 року чоловіка зупинили напідпитку під час комендантської години. Тоді зазначали, що його відмазали, в тому числі через зв’язки матері-судді.

  І тут варто додати, що суддя Квятковська справді має досвід роботи зі справами про водіння в нетверезому стані. За даними Слідство.Інфо, з 2013 по 2019 рік вона вела справу зі смертельною ДТП, яку в 2011-му вчинив її колега — суддя Господарського суду Івано-Франківської області Юрій Грица.

  Ми про це ДТП вам розповідали. На одній з вулиць Івано-Франківська Грица наїхав на працівників водоканалу, які проводили ремонтні роботи. Внаслідок цього, один з них помер у лікарні, інший — отримав пожиттєву інвалідність.

  Але Грица, попри смертельну ДТП, продовжував працювати у суді. Його звільнили лише у 2019 році, але не через аварію, а через заяву про відставку за власним бажанням.

  Стара ВРП відправила суддю у почесну відставку зі щомісячним пожиттєвими виплатами в розмірі понад 100 тисяч грн.

  А от суддя, яка не покарала винуватця смертельної ДТП, втекти у почесну відставку не встигла.

  Тепер цікаво, чи адвокат Квятковський знову вийде сухим з води. Можливо, розголос справді завадить відмазати винуватця.

  На зображенні може бути: 3 людини та автомобіль

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.