21 Липня, 2024 4:52 am

Бoйoвики XАМAС пoхвалилися затpиманням “ізpаїльського офіцеpа”: на фото виявися кум путіна медведчук

Терористична організація ХАМАС похвалилася, що нібито полонила ізраїльського офіцера Іцхака Бріка.

Бойовики стверджують, що він був одним із тих, хто керував підготовкою Армії оборони Ізраїлю до наземної операції в секторі Газа.

Проте із затриманням офіцера виник нюанс – палестинські ЗМІ поширили замість Бріка фото Віктора Медведчука – кума російського диктатора Володимира путіна.

Відповідна інформація з’явилася 28 жовтня у пабликах, наближених до ХАМАС (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Бойовики похвалилися “успіхами” бригади Аль-Кассам, яка є воєнізованим відгалуженням угруповання ХАМАС. Терористи стверджували, що захопили ізраїльського офіцера у відставці Іцхака Бріка.

“Радісна” подія очолила топ у стрічці новин сектору Газа, проте бойовики в результаті оконфузилися з “полоненим офіцером”.

ХАМАС вихвалявся затриманням Бріка, але чомусь видав замість нього кума російського диктатора Віктора Медведчука. До речі, про потрапляння в полон до терористів справжнього Іцхака Бріка ізраїльські ЗМІ не повідомляли.

Ізраїльський генерал у відставці Іцхак Брік служив у бронетанковому корпусі командиром бригади, дивізії та військ, був командиром військових училищ.

Він брав участь у бойових діях як командир резервної роти у Війні Судного дня. Близько десяти років він обіймав посаду комісара військового омбудсмена Ізраїлю.

Після нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня у мережі згадали прогноз Бріка про палестино-ізраїльську війну. Зараз офіцер аналізує військові події та дає поради Армії оборони Ізраїлю.

Бойовики ХАМАС похвалилися затриманням "ізраїльського офіцера": на фото виявися кум Путіна Медведчук

Бойовики ХАМАС похвалилися затриманням "ізраїльського офіцера": на фото виявися кум Путіна Медведчук

А це справжній Іцхак Брік

Бойовики ХАМАС похвалилися затриманням "ізраїльського офіцера": на фото виявися кум Путіна Медведчук

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.