8 Грудня, 2023 9:00 am

  Володимиp Гоpянський… Люди були шoковані від того що він pозповів. Подpобиці побаченого в pідному мiсті після пpиходу “руccкого міpа”

  Народний артист України Володимир Горянський, який народився та виріс у містечку Луганської області, що окуповане росіянами, розповів, що нещодавно мав нагоду подивитися, як живе нині його Кадіївка.

  Актор зізнається, що побачене залишило в нього гнітюче відчуття.

  Про це Горянський розповів в інтерв’ю OBOZ.UA. Актор каже, що всі його родичі та друзі залишили цей край, однак на окупованій території поховані його батьки.

  Володимир Горянський народився та виріс у шахтарському місті Кадіївка Луганської області. З 2014 року це місто перебуває в окупації.

  Актор каже, що не має вже там ні родичів, ні друзів: “Найближчий друг дитинства тут, у Києві. Родичі переїхали давно. Тільки на кладовищі могили батьків, але був я там дуже давно/

  Артист розповідає, що один із телеканалів, роблячи з ним велике інтерв’ю, вирішив підготувати Горянському сюрприз. “Попросили когось із місцевих зафільмувати на відео вулиці міста. Що я там побачив? Нічого хорошого. Зруйнована школа. Будинку, де я народився, вже немає. Гнітюче відчуття. І найближчим часом навряд чи щось там зміниться”, – каже актор.

  “Знаю від знайомих, які виїхали, що там занепад – позакривалися шахти, а це був основний вид заробітку. Роботи немає”, – додає Горянський.

  За радянських часів місто Кадіївка мало назву Стаханів, яке, за словами артиста, йому зовсім не подобається: “Я народився в Кадіївці, тому для мене це місто завжди мало таку назву. Стаханів – так називали пізніше – то радянська пропаганда придумувала героїв. Це відома історія”.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.