21 Липня, 2024 3:33 am

Щoйно! Дaнілов. Ви мене питаєте пpо пеpеговори з pосією? Так oсь що я вам скажу

Про переговори з pосією щодо припинення вогню не може бути мови, поки вона не поверне Україні окуповані території.

Атаки на військову інфраструктуру pф продовжаться.

Про це в інтерв’ю Kyodo News заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

Він наголосив: російський диктатор Володимир путін – “терорист” і “сучасний Гітлер”, який убив щонайменше 500 українських дітей.

Чиновник висловив переконання, що “ситуація докорінно зміниться” після того, як із Заходу прибудуть винищувачі F-16 для посилення української протиповітряної оборони.

Водночас він визнав, що важко передбачити час, необхідний для повернення всієї території країни.

Крім того, Данілов уточнив, що хоча Україна уклала неформальну угоду про невикористання західної зброї для атак на материкову частину росії, об’єкти навколо Москви можуть стати мішенями для боєприпасів вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський також відкинув переговори з росією до виведення її військ з України. Він зазначив, що країна-агресор намагалася обдурити весь світ за допомогою Мінських угод.

Згідно з мирним планом Зеленського, для закінчення війни росія повинна насамперед вивести всі свої війська із території України.

Загалом документ містить 10 пунктів і передбачає також відшкодування збитків нашій державі, радіаційну та ядерну, продовольчу, енергетичну безпеку, звільнення всіх полонених та депортованих та інше.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.