8 Грудня, 2023 10:08 am

  У ДБР зробили гучну заяву щодо весілля їх екс-колеги у Львові

  У Держбюро розслідувань розповіли, що не мають нести жодної відповідальності за гучне весілля своєї екс-працівниці.

  Державне бюро розслідувань опублікувало офіційну реакцію на гучне весілля у Львові своєї екс-працівниці Роксолани Москви та колишнього прокурора Ростислава Ільницького.

  У відомстві наголосили, що Роксолану Москву звільнили майже два роки тому. Радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян у середу, 18 жовтня, повідомила, що у ЗМІ перекручують факти.

  «ДБР не може нести й не несе жодної юридичної чи моральної відповідальності за її  [Москви] вчинки.

  ДБР закликає українців довіряти лише офіційним джерелам інформації і якщо новина містить сумнівні факти – обов’язково звертатися до першоджерела.

  У наш час кількість переглядів і лайків домінує над правдивістю, тому деякі медіа пишуть про працівницю, а не екс-працівницю ДБР, аби додати заголовку температури», – сказала Тетяна Сапьян.

  Вона зазначила, що Роксолана Москва через суд намагається поновитися на посаді у відділі кадрів. Однак ДБР вважає, що підстави для цього немає.

  На думку Тетяни Сап’ян, гучні весілля в час війни – це питання громадянського сумління. «Не варто пов’язувати лакшерівесілля з колишньою роботою молодят. Це – питання статків їхньої родини», – додала радниця з комунікацій.

  Нагадаємо, що 7 та 8 жовтня Роксолана Москва та Ростислав Ільницький відгуляли весілля на десятки мільйонів гривень. На святкування у п’ятизірковому комплексі Emily Resort запросили приблизно 800 гостей, серед яких сотні львівських чиновників, депутатів, прокурорів, суддів тощо.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.