8 Грудня, 2023 9:34 am

  Жуpналістка не витpимала: “Що ж пoказує вeсілля нувоpишів із пpокуратури та ДБP? Те, шо…”

  Marina Daniluk-Yarmolaeva

  Весілля Москви та Ільницького привід зацікавитись їх трудовими і не дуже доходами наших антикорупційних органів.

  А також серйозний привід задуматись, чи відірвались ми якось від азіятчини і кітчу, який мокрецем пронизав наше суспільство згори донизу.

  Я спеціально погуглила вік молодят, бо колишній печерський прокурор виглядає на добрі 50. А наречена така жінка без певного віку. 31 і 27 рік, а вони намертво засіли в РФ нульових!
  Зазвичай подібна демонстрація статків і багатства закінчується завше однаково. Наречена піде на інтерв’ю до Олицької чи Єфросиніної, де розкаже про аб‘юз, зради та шалений поділ майна зграями адвокатів. Навернений ще поміняє 3-4 таких «неземних кохання». Ось побачите — за пару років ми читатимемо подробиці шаленого розставання в якомусь таблоїді.

  Чим небезпечні такі весілля в часи війни?

  Вони поглиблюють суспільний розрив ще глибше. Вони дають «зелене світло» таким же нуворишам, що грабуй, топчись на кістках, влаштовуй танці на гробах — і буде тобі щастя.

  Поява відео і фото з таких весіль найкраща антиреклама України в тих суспільствах, які помагають нам зброєю і грошима – за власний рахунок.

  І вибачте, якби я була якоюсь американкою: я би спитала, а чого це весілля якихось там прокурорських клерків помпезніше ніж у Дженніфер Лопес чи чи нащадків родини Хілтон?
  Чи можна влаштовувати весілля в часи суспільних потрясінь, криз та воєн?
  Можна, але має бути дуже чітко продуманий концерт.

  У 2020 світ захопила епідемія ковіду. І весілля принцеси Беатріс переносили кілька разів. Урешті воно трапилось і, щоб покійну королеву не звинуватили в «бенкеті під час чуми» — воно було грамотно пропрацьоване. Підкреслено скромне. Преса оцінила вінтажну сукню бабусі на внучці і її діамантову тіару — в якій Єлизавета ІІ виходила заміж сама.

  У 2021 заміж виходила Айві Гетті — спадкоємиця мільярдів нафтової імперії. Айві на всі 100% відпрацювала медійно цей захід. Локаціями гулянок стали музей, який фінансує її родина і резиденція в Сан-Франциско. Наречена підкреслювала, що на ній прикраси її бабусі. А ще надзвичайно цікавим став її образ, який підкреслив її статус художниці — Айві була в сукні із осколків скла. Його воно придумала з Джоном Гальяно — і це стало приводом для додаткового піару клану Гетті. Молоду пару одружувала сама Ненсі Пелосі. А на гулянці в стилі «Барбарелла» з ді-джеєм Марком Ронсоном гуляли всі політики і топові бізнесмени США. Гостей було 450 — це втричі менше ніж на львівському весіллі. Таке цікаве весілля лише підкреслило вагу, вплив і зв’язки родини Гетті — і є медійним плюсом. Плюс вкотре додало нотку ексцентричності до сімейного портрету. Саме весілля було відкладене на рік, аби не влаштовувати гулянку в розпал ковіду.
  Що ж показує весілля нуворишів із прокуратури та ДБР? Те, шо можна наскирдувати бабла, але лишитися безнадійним рагулем. Можна витратити на весілля мільйон доларів — але всеодно це буде гулянка з шубою та портвейном із кафе «Орхідея». Можна просто бути жлобом і вип‘ячувати свою байдужість, поки поруч в гарнізонний храм несуть все нові і нові труни. І комусь дуже боляче знати, що син загинув, бо не вчасно зібрали на пікапа чи дрона на монобанку.

  Ці весілля і хрестини на крові відбуватимуться досі, поки ми їх їм дозволяємо. Допоки хтось вважатиме нормальним взяти таке запрошення. А пєвіци Полякови розказуватимуть про скрутне становище, і що без цього вона не прогодує дітей.

  Такі танці на крові найкращий маркер, чи зрозуміли ми хоч щось. Чи п’ю під «шлепали шлепки» поки танк поруч готелю не проїде під триколором.

  На фото — весілля Айві Гетті і його стилістика.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.