18 Червня, 2024 7:33 pm

Договорився! Пpоти Аpестовича відкpили кpимінальне пpовадження.

Національна поліція почала досудове розслідування щодо екс-радника Офісу президента Олексія Арестовича через його висловлювання про жінок.

Про це 12 жовтня повідомила народна депутатка від «Голосу» Інна Совсун, яка раніше написала заяву на блогера.

«Сьогодні я отримала відповідь від поліції про початок досудового розслідування. Це означає, що тепер поліція зобов’язана провести розслідування», – написала вона.

За словами нардепки, також вона отримала відповідь від генпрокурора, що справу передано у Київську міську прокуратуру.

Совсун додала фото відповіді Нацполіції, у ній написано, що відомості з заяви внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 300 Кримінального кодексу.

Це ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію.

За другою частиною цієї статті передбачене покарання – до 68 тис. грн штрафу або обмеження волі строком до п’яти років.

25 вересня у Youtube-каналі опублікували вирізки з платного «семінару» Арестовича, який присвячено стосункам між чоловіками та жінками. На відео Арестович говорить про бажання «задушити жінок», що нібито виникає у чоловіків.

«От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити. Причому душити не відпускаючи.

Спочатку, звичайно, хочеться тра***ти, а коли набридне, звикли, або наїлися, далі хочеться придушити нах**, щоб її ніколи не було. І після цього не розмикати пальців років зо три, поки гарантовано не задушиш. Із цим їхнім ниттям, з тривожністю, зі спробами контролювати, каструвати, нікуди не пускати», – сказав Арестович.

Трохи згодом він спробував виправдатись і заявив, що його слова вирвали з контексту.

Мовляв, у нього просто виникла потреба «зобразити такого колективного грубого, поганого мужика, який не може перетравити жінку, не може з нею жити».

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.