3 Грудня, 2023 7:16 am

  Це – Руслан Сиpовий із Закаpпаття. Він заpаз запoлонив собою pосійські медіа… A знaєте чому?…

  Подаємо мовою оригіналу:

  Zoya Kazanzhy

  На фото – Руслан Сировий. Він зараз заполонив собою російські медіа. А сьогодні взагалі відбувся його бенефіс на російських каналах.

  Знаєте чому? Як стверджують пропагандисти, цей Руслан – начальник відділу кібербезпеки Мукачівського прикордонного загону ДПС України.

  В системі працював з 2009 року. В Луганському прикордонному законі, починав з радіотелеграфіста.

  Зараз він знаходиться в Москві, куди благополучно втік разом зі своєю сімʼєю.

  Тепер розповідає на камери, як він довго займався підривною діяльністю і збором важливої інформації для російських спецслужб. Як допомагав «ополченцям» Донбасу.

  З 2014 року, розповідає, встановив контакт з ворогами, допоміг однокласник. Каже також, що завдяки даним, які він передав, було виявлено місцезнаходження 128-ї бригади. І ще називає багато чого. Не хочу навіть писати.

  Росіяни стверджують, що завдяки цьому Сировому, вдалось отримати доступ до багатьох закритих баз і вузлам звʼязку прикордонників. Називають «наш разведчик».

  Ось така фігня, малята.

  Як йому вдалось виїхати, як думаєте? Нардепи не можуть на важливі міжнародні заходи потрапити. Депутатки сільських рад з малими дітьми на руках теж не можуть. А цей (не знаю, як його назвати,не людиною ж!), відповідальний за кібербезпеку певного підрозділу, маючи доступ до секретних даних, не просто виїхав за кордон. Втік до ворогів. Зрадив.

  Певне, був ризик його викриття, раз здимів таки.

  Не можу пережити таке, чесно. Серед нас ходять отакі гниди. І бажають смерті. Щосекундно.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.