8 Грудня, 2023 8:22 am

  Астролог, що пеpедбачив вiйну в Укpаїні, назвав дату її завеpшення: пpогноз не тішить

  Війна не закінчиться в поточному році, ймовірність її завершення астрологічні карти показують лише 2026-го.

  У цьому впевнений астролог Дмитро Уранус, який зазначив, що точну дату закінчення війни на сьогодні назвати неможливо, а можна вказати лише приблизний період.

  Через постійні затримки з постачанням необхідних видів озброєнь Україна втрачає час і пропускає сприятливі можливості, зазначив він.

  “До грудня 2023 року – це час важких боїв на території південної частини України та під Бахмутом. Якісь вирішальні події на південному фронті будуть у жовтні-листопаді. План мінімум на осінь – взяти Токмак. План максимум на кінець року – оточити та звільнити Мелітополь”, – написав астролог.

  Крім того, він не впевнений, що наприкінці 2023 року ЗСУ зайдуть до Криму, оскільки у відповідній астрологічній карті немає вказівок на подібні події на кінець цього року.

  “Швидше за все, виснаження військових ресурсів, і проблеми на сході, не дадуть ЗСУ цього зробити. Я припускаю, що взимку нам буде потрібна оперативна пауза і додаткова мобілізація”, – зазначив Дмитро Уранус.

  Згідно з його прогнозами, кампанія-2024 буде успішнішою, порівняно з нинішнім контрнаступом. Починаючи з другої половини квітня, швидкість звільнення захоплених територій збільшиться. У цей час почне зростати відсоток ймовірності успішного закінчення війни. Однак навесні 2024 року він буде невеликий, близько 35%. Це пов’язано з тим, що тоді зникне лише одна з астрологічних причин тяжкої війни та великих втрат – розпадеться поєднання прогресивного Меркурія з натальним Марсом у карті незалежності України, – пояснив астролог.

  Відсоток ймовірності значних воєнних перемог зросте до 70% лише восени, коли розпадеться другий фактор війни – старий соляр 2023 року – після чого включиться новий соляр 2024 року. Але є аспект, який не дасть закінчитись війні в період її роботи.

  Цей аспект – Марс соляра у поєднанні з Марсом карти України. Закінчення активних військових дій може бути лише під час роботи соляра наступного року, починаючи з 24-08-2024 до 24-08-2025. В інших картах та методиках прогнозу, особливо багато вказівок на весну 2025 р, – зазначив він.

  У карті передачі Володимиру Путіну влади є вказівка на те, що з весни його авторитет почне неухильно знижуватися, що його “трон” почне “хитатися”, і багато друзів його зрадять. У 2024 році він втратить багатьох друзів і прихильників, втратить їхню підтримку та повагу.

  “На підставі аналізу та прогнозу по всіх цих картах я зробив висновок про те, що ймовірність закінчення війни та звільнення всіх територій досягне 90% лише навесні-літом 2025 року, а 100% ймовірність буде лише у 2026 році”, – резюмував Дмитро Уранус.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.