25 Травня, 2024 7:27 am

Англія влаштувала бунт у відповідь на рішення УЄФА щодо росії: “Категорично НІ! …”

Англія відмовиться грати з юнацькими збірними росії, незважаючи на рішення УЄФА знову допустити команди країни до 17 років у єврокубки цього сезону.

Як повідомляє The Times, Англійська футбольна асоціація (FA) заявила, що дотримуватиметься своєї позиції, згідно з якою збірна Англії будь-якого віку не гратиме проти будь-якої національної команди, яка представляє росію.

“Ми не підтримуємо позицію щодо повторного допуску росії до вікових змагань УЄФА, і наша позиція залишається незмінною: збірні Англії не гратимуть проти росії”, – йдеться у заяві FA.

Виконавчий комітет УЄФА у вівторок ухвалив рішення частково зняти бан із російського футболу, заявивши, що “діти не повинні бути покарані за дії, відповідальність за які лежить виключно на дорослих”.

Перед адміністраторами УЄФА тепер буде поставлено завдання знайти спосіб, за допомогою якого російські юнацькі команди – юнаки та дівчата – можуть бути відновлені у європейських змаганнях, “навіть якщо жеребкування вже проведено”, йдеться у заяві УЄФА.

Рішення УЄФА було оголошено, коли гра жіночої Ліги націй у Вірменії стала першим європейським матчем, проведеним російськими офіційними особами після вторгнення в Україну.

УЄФА не заборонила російських суддів конкретно, але жодного з них не було обрано доти, поки цього місяця на матч Вірменія – Казахстан не було обрано Віру Опейкіну та трьох її помічників.

Проблеми з поїздками Європою для російських громадян (проблеми з візами та обмежені можливості перельотів) стали причиною того, що УЄФА не призначав суддів із цієї країни, і не відразу зрозуміло, де тепер гратимуть російські молодіжні команди.

Минулого року УЄФА розірвав угоду про спонсорство Ліги чемпіонів із російською державною енергетичною компанією “Газпром”.

Фінал Ліги чемпіонів 2022 року також було перенесено зі стадіону, що належить “Газпрому” в Санкт-Петербурзі, до Парижа з повідомленням за три місяці.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.