3 Грудня, 2023 6:55 am

  Оце так погуляли! Через пиятику лісникам на Тернопільщині скасували бронювання від мобілізації ВІДЕО

  На Тернопільщині працівників філії «Кременецького лісового господарства» за гучне святкування професійного свята в робочий час позбавили премії і надбавок, а також скасували бронювання від мобілізації. Керівнику лісництва висунули догану.

  Вечірка лісників відбувалася в п’ятницю, 15 вересня, в ресторані «Зимовий сад» в Збаражі. На святкування також приїхав тернопільський активіст Роман Довбенко.

  До закладу він викликав поліцію, аби з’ясувати хто саме з лісників в робочий час проводить застілля.

  Працівники Кременецького лісового господарства біля ресторану в Збаражі.

  За словами Романа, правоохоронці зі Збаража не відреагували на виклик. «В такий складний час, коли йде війна, лісники святкують.

  Я виклав до ресторану поліцію. Збаразькі правоохоронці відреагували дуже непрофесійно, тоді я викликав представників головного управління Нацполіції в Тернопільській області.

  Саме завдяки їм нам вдалося встановити осіб», – розповів Роман Довбенко.

  Також активіст оприлюднив відео, яке зняв біля ресторану. На ньому видно працівників Кременецького лісництва, які перебували в нетверезому стані. Серед інших був чоловік, який представився одним із керівників Державної лісової охорони та назвав своє ім’я Микола Кожух.

  Цей же представник лісового господарства сказав, що має впливових знайомих в силових структурах і набрав номер. Однак чоловік, до якого дзвонив лісник, відмовився спілкуватися з активістом.

  Увечері після завершення святкування лісники з Кременця повернулися додому на автобусі.

  Наразі офіційної реакції керівництва філії Кременецького лісового господарства не має.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.