25 Травня, 2024 7:24 am

Оце так погуляли! Через пиятику лісникам на Тернопільщині скасували бронювання від мобілізації ВІДЕО

На Тернопільщині працівників філії «Кременецького лісового господарства» за гучне святкування професійного свята в робочий час позбавили премії і надбавок, а також скасували бронювання від мобілізації. Керівнику лісництва висунули догану.

Вечірка лісників відбувалася в п’ятницю, 15 вересня, в ресторані «Зимовий сад» в Збаражі. На святкування також приїхав тернопільський активіст Роман Довбенко.

До закладу він викликав поліцію, аби з’ясувати хто саме з лісників в робочий час проводить застілля.

Працівники Кременецького лісового господарства біля ресторану в Збаражі.

За словами Романа, правоохоронці зі Збаража не відреагували на виклик. «В такий складний час, коли йде війна, лісники святкують.

Я виклав до ресторану поліцію. Збаразькі правоохоронці відреагували дуже непрофесійно, тоді я викликав представників головного управління Нацполіції в Тернопільській області.

Саме завдяки їм нам вдалося встановити осіб», – розповів Роман Довбенко.

Також активіст оприлюднив відео, яке зняв біля ресторану. На ньому видно працівників Кременецького лісництва, які перебували в нетверезому стані. Серед інших був чоловік, який представився одним із керівників Державної лісової охорони та назвав своє ім’я Микола Кожух.

Цей же представник лісового господарства сказав, що має впливових знайомих в силових структурах і набрав номер. Однак чоловік, до якого дзвонив лісник, відмовився спілкуватися з активістом.

Увечері після завершення святкування лісники з Кременця повернулися додому на автобусі.

Наразі офіційної реакції керівництва філії Кременецького лісового господарства не має.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.