24 Липня, 2024 2:35 am

“Зачто???! Миже абичниє люді!…” Туреччина масово депортує рocійських туpистів чеpез війну в Укpаїні

Для російських туристів в’їзд до Туреччини безвізовий, проте лише на 60 днів.

Після закінчення цього терміну необхідно оформляти в Управлінні у справах іноземців тимчасовий дозвіл на проживання – ikamet.

І якщо раніше росіянам не важко було його отримати, то зараз у видачі документа масово відмовляють, на що громадяни країни-терористки реагують з істерикою.

Щоб отримати посвідку на проживання (ПНП) у Туреччині на рік росіянам було достатньо підтвердити дохід та свій статус орендодавця. Весною минулого року цей термін для приїжджих із держави-агресора скоротили до шести місяців. Наразі все частіше надходять скарги від росіян, яким відмовили у видачі ikamet, передають російські ЗМІ.

Масова депортація росіян із Туреччини пов’язана з повномасштабним вторгненням РФ в Україну. І хоча у видачі ПНП туристам відмовляють із формулюванням “неясність причин перебування в країні”, самі вони здогадуються, що винна в усьому російська агресія.

Росіяни бісяться:
“У мене подруга живе в Ізмірі, вона вже отримала відмову на продовження. Останні півроку ввели правило про те, що обов’язковою умовою є виписка з банку – для продовження необхідно бачити надходження протягом місяця. На одну людину сума мінімум 20 тисяч лір. Ми всі, хто планував продовжуватись у жовтні, клали на карту гроші із запасом, дивилися, щоб усе підходило.Також є стандартний пакет документів, який був завжди – це страховка, договір на оренду квартири, переписаний на себе.

З таким набором документів ми повинні були піти в п’ятницю на рандеву з усіма нашими документами, а в четвер пішла інформація в місцевих чатах, що люди ходили на рандеву, їм відмовляли, казали, що з сьогоднішнього дня всім росіянам відмовляють у продовженні, не дивляться на те, які в тебе документи, які виписки із банку”.

Як розповідають самі росіяни, єдина можливість їм зараз отримати туристичну ПНП – купити нерухомість в Туреччині.

“Але це все стосується тих, хто отримав ikamet після 10 лютого 2022 року. Якщо ти жив у Туреччині до 10 лютого 2022 року, і у тебе перший ikamet був отриманий раніше, до цього часу, то тобі можуть продовжити”, – розповідають власники червоних паспортів , усвідомлюючи, які події лютого 2022 року зробили їх ізгоями у всьому світі.

Інший втікач із РФ поскаржився, що його взагалі звільнили з роботи в Туреччині після вторгнення його країни до незалежної та суверенної України. При цьому чоловік не приховує, що це сталося, найімовірніше, через його позицію.

“Я працював у державній структурі, і мене невмотивовано звільнили. У результаті в мене згоріла робоча віза, я протягом десяти днів мав залишити країну. Загалом, це теж було певним чином пов’язане з подіями 2022 року, оскільки я ніколи особливо не приховував своєї позиції. Я думаю, що це вплинуло в моєму випадку”, – поділився росіянин, який прожив у Туреччині понад вісім років.

Кабмін звільнив всіх заступників міністра оборони: що розкрилося

Україну заливатиме дощами: синоптикиня назвала дати похолодання

Пєсков не змовчав після чуток про смерть Кадирова: ось, що видав
Чоловік бідкався, що тепер змушений виїжджати з країни, адже вся його історія перебування в Туреччині згоріла, і шукати притулку в Європі.

“У мене згоріла вся моя історія перебування тут. Я тепер не можу подаватися на постійний посвідку на проживання та теоретично на громадянство – якщо п’ять років офіційно працюєш, то можна подавати документи на громадянство, але у мене це все згоріло, і я подавав, як ніби спочатку подаю, ніби я тільки приїхав”, – розповів громадянин країни-ізгоя.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.