26 Вересня, 2023 10:24 pm

  Страшна звістка під вечір… Це Настя та Валерій. Їх викрали з власного будинку, а далі сталось найстрашніше…

  16 вересня російські військові розстріляли подружжя Саксаганських – 26-річну Анастасію та її 34-річного чоловіка Валерія.

  Про це повідомляє ІА “Центр журналістських розслідувань

  Окупанти викрали подружжя з власного будинку в селі Малі Копані, що знаходиться на тимчасово окупованій Херсонщині. Пізніше їх тіла були знайдені розстріляними…

  Рідні стверджують, що причиною смерті була відмова отримувати російські паспорти і йти на співпрацю з окупантами.

  Про смерть Анастасії на своїй сторінці у Фейсбуці першою написала її колега Антоніна Пшенична:

  «15 вересня 2023 року зі своєї домівки в селі Малі Копані солдати РФ забрали молоде подружжя Валерія та Анастасію Саксаганських. На жаль, їх безжалісно вбили. Сиротою залишилась їх дворічна донечка Маргарита.

  Від імені колективу Херсонського міського перинатального центру ІІ рівня ім. З. С. Клименко висловлюю співчуття рідним та всім, хто знав це подружжя.

  Особисто від себе додам, що Настя була сонечком у нашому колективі, завжди усміхнена та життєрадісна. Легких вам хмаринок та Царства Небесного»

  Як розповіла жінка кореспондентам ЦЖР: «Всі їхні родичі і знайомі, які залишалися в селі, пішли на співпрацю. А вони не захотіли і їх за це вбили. Тіло Анастасії знайшли біля траси наступного дня після викрадення, а тіло чоловіка – десь у посадці».

  Інформацію про убивство подружжя Саксаганських ЦЖР підтвердили також їх джерела в Голопристанській міській раді.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.