25 Червня, 2024 5:26 am

Польські митники затpимали укpаїнців відкpили їх багаж і не повіpили своїм очам ФОТО

Співробітники Сілезького управління національних доходів виявили готівку на суму понад 800 000 злотих у багажі чотирьох українців. Через те, що мандрівники не повідомили про ці гроші, їх оштрафували на величезну суму.

В аеропорту Катовіце-Пижовіце співробітники митної та податкової служби Сілезького управління національних доходів (KAS) перевірили багаж мандрівників рейсу з Кутаїсі (Грузія) до Катовіце.

Вони дуже здивувалися, коли виявили там мільйони гривень.

Їхню увагу привернули кілька одиниць багажу, де митники натрапили на цікаву знахідку.

Четверо подорожувальників перевозили готівку на загальну суму 7 мільйонів гривень, що після перерахунку становить понад 800 тисяч злотих.

“Багаж належав українським громадянам, які перетнули зелений пояс “немає про що повідомляти”, — каже Міхал Каспжак, речник Палати податкової адміністрації в Катовіце.

Мандрівники пояснили, що за ці кошти мають купити нерухомість. За приховування інформації про перевезення понад 10 тисяч євро, офіцери оштрафували мандрівників на загальну суму понад 62 тисячі злотих.

Податківці у Польщі нагадують, що особа, яка має при собі готівку на суму не менше 10 тисяч євро, повинна задекларувати ці кошти компетентним органам держави-члена, через яку вони в’їжджають або залишають Європейський Союз, і зробити їх доступними для контролю з боку цих органів.

“Зобов’язання щодо декларування готівки вважається невиконаним, якщо надана інформація є неправдивою чи неповною, або якщо готівка не була доступна для перевірки”, — наголошує Міхал Каспржак з Сілезького KAS.

*

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.