21 Липня, 2024 3:57 am

Знову свято! Роcійський флагман “Адміpал Макаpов” ВСЕ! Свіжі супутникові знімки ФОТО

Журналісти помітили на свіжих супутникових знімках російський флагман “Адмірал Макаров”.

Видно, що його буксирують.

Варто зауважити, що російський фрегат потрапив під удар та був пошкоджений під час атаки у Севастополі 29 жовтня 2022 року.

Однак тоді не було підтверджень.

“Адмірал Макаров” не може самостійно пересуватись.

Журналісти помітили на супутниковому знімку Planet.com, що російський фрегат “Адмірал Макаров” не може пересуватися самостійно. Його буксують два буксири.

До речі, супутникові кадри датовані 15 вересня 2023 року.

Журналісти пригадали, що були публікації про те, що 29 жовтня 2022 року “Адмірал Макаров” зазнав пошкоджень під час однієї з перших атак українських надводних дронів на Севастополь. Проте тоді підтверджень не було.

Натомість у серпні 2023 року у мережі повідомили, що російський фрегат “Адмірал Макаров” отримав камуфляжне забарвлення носової та кормової частин.

Адмірал Макаров буксирують

Коротко про атаку у жовтні 2022 року.

29 жовтня 2022 року українські військові вперше атакували бухту Севастополя з допомогою безпілотників та надводних дронів-камікадзе.

Тоді були пошкоджені аж три російські кораблі: фрегат “Адмірал Макаров”, фрегат “Адмірал Григорович”, а також морський тральщик “Іван Голубець”.

Варто зауважити, що “Адмірал Макаров” став флагманом чорноморського флоту Росії після того, як російська “Москва” пішла під воду.

Тоді не було офіційної інформації про пошкодження “Адмірала Макарова”, проте Кремль звинуватив Велику Британію в нібито підготовці українських військових до атаки по російських кораблях.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.