29 Листопада, 2023 10:54 pm

  По всій Росії сім’ям поприходили похоронки в яких написано “Ваш син, чоловік загuнув через…”

  Росіяни дедалі більше дізнаються, що їхні рідні вмирають, вторгнувшись в Україну. Солдати-окупанти й надалі платитимуть життям за війну.

  Рідні та близькі російських окупантів, які знайшли свою смерть в Україні, почали отримувати т.зв. ” листи щастя ” як похоронок.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив український історик Михайло Жирохов.

  У себе в Stories він опублікував фото повідомлення сім’ї молодшого сержанта Сирямкіна Олександра Юрійовича, 1998 року народження.

  У ньому йдеться, що він загинув ще 26 березня під час “спеціальної військової операції” – так Кремль цинічно називає російську агресію щодо України.

  У тому ж повідомленні вказується посада загиблого – радіотелефоніст відділення управління (старшого офіцера на батареї) гаубичного самохідно-артилерійського взводу (далі – батареї та дивізіону відповідно) військової частини 32755.

  Російські військові платять своїм життям за вторгнення в Україну. До мережі вже потрапила похоронка від 28 березня Військового комісаріату Дмитровограда, Мелкеського та Новомаликлінського районів Ульянівської області.

  Вона адресована Юрію Петровичу Сирямкіну із селища Новосілки. Пише  dialog.ua

  У документі, опублікованому в Telegram-каналі “Український Діалог”, повідомляється про загибель радіотелефоніста з гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону військової частини 32755. Загиблим виявився син адресата – молодший сержант Олександр Юрійович Сирямкін.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.