Вся Євpопа без виключення мала pодинні зв’язки з Київською Pуссю — Укpаїною! За 100 pоків до заcнування села Моcква
Продовжуємо вчити нашу історію.
Напевно путін теорією “основатєля Лєніна” багатьох ввів в оману) І тому варто нагадати кожному ось це!
В Європі було найбільше(!) королев і королів, які були з Києва чи мали родинні зв’язки. Цей історичний малюнок, якому до тисячі років (на фото), увіковічнений в Софії Київській.
На ньому чотири славетних королеви. – Франції – Анна, – Угорщини – Анастасія, – Норвегії а потім і Данії – Єлизавета, – Англії – Агата.
Всі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі. В цей час чоловіком Польської принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька.
Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама їхня була принцесою Швеції Інгігердою, брати якої були королями Швеції і Данії.
Вся Європа без виключення мала родинні зв’язки з Київською Руссю – Україною! За 100 років до заснування села Москов.
Але повернемось до наших королев, бо кожна з історій про них – це Голлівуд відпочиває! Чи знаєте ви, що теперішня королева Англії Єлизавета – потомок нашої королеви Агати? Чи не тому Англія вірний друг України в ці визначальні часи? Чого лиш Борис Джонсон вартий! А донька Агати Маргарита стала не лише королевою Шотландії, але й її святою! Бо за життя найбільше храмів Божих побудувала і добрих справ зробила.
А далі і Річард Хоробре серце, і Марія Стюард – з нашим, тобто Агатиним, королеви з Києва корінням! Шановний Макроне, а вам слід нагадати про легендарну Анну Київську, яка стала королевою Франції, знаючи 4-ри мови.
Привезла Євангеліє, на якому присягали чи не всі королі Франції, написане у Києві. Кров королеви Анни текла у 18-ти королів Франції (!). А ще про те, як саме цей легендарний портрет 4-х сестер з Києва, які стали королевами Європи, врятував святу Софію від Московського мракобісся! В 30-х її за бажанням ката Сталіна, ідеала путіна, мали підірвати! Вже заклали вибухівку…
1000 – літнє диво архітектури саме у Києві, викликало жабу у московських безбожників. І раптом ультиматум від Франції: – Якщо посмієте спаплюжити портрет нашої легендарної королеви Анни, зруйнувати витвір рук батька нашої королеви, наша країна розриває дипломатичні відносини! Одразу ж! …
Ага, такі рішучі попередники були у вас, властьімущі французи! Від Жанни д‘Арк, а не Ліпен корінням! Ось так французи і врятували нашу Софію! Ім би ще тепер мову ультиматумів щодо путлера вивчити! І тут ще угорцям варто нагадати нашу- їхню королеву Анастасію. Бо саме завдяки заступництву Києва і могутніх Київських князів угорський король Андруш, чоловік Анастасії, був врятований від смерті! Бо на той час Київська Русь була НАЙБІЛЬШОЮ державою Європи. І найвпливовішою!
Може тому так впевнено вела себе і не визнавала жодних ультиматумів вже відома нам королева вікінгів Єлизавета? Рідна сестра згаданих королев. Ну ви ще чули десь, щоб одна жінка стала за життя спочатку королевою Норвегії, а потім Данії? А наша Єлизавета стала! І ще й доньку королевою зробила. А ще врятувала принцесу Англії сироту Гіту від ненависного шлюбу… і послала… ну як руский корабль найгрізнішого самодержця, який спробував їй погрожувати. А потім віддала ту англійську принцесу Гіту за київського короля Володимира Мономаха!
Бачите скільки у нас англійського? Французького, нормандського, датського, шведського, польського, норвежського, угорського? Де тут рашистське? Ось яке у нас, украінці міцне коріння ВЖЕ було ЄВРОПЕЙСЬКОГО роду! КОЛИ ЩЕ НЕ БУЛО МОСКВИ! Хто там де думає пускати нас в ту Європу чи ні? Та в нас тепер тих Річардів Хоробре Серце – мільйони! Єлизавет і Анн, Агат і Анастасій – не менше! І те, що розбрелись вони у час воєнного лихоліття біженками – то тимчасово! Вони ще стануть королевами! Правда ж, жінки України? А Україна – членом Євросоюзу. А хто сумнівається – розкажіть ім ось цю історію! І те що Київ дав 158 королев і королів Європі! І ще дасть! Вірмо і діймо! Разом до перемоги!”
Авторка Тетяна Редько, Заслужений журналіст Украіни (З моїм легким редагуванням)
Читайте, вчить свою історію, поширюйте!
Анатолій Амелін
Директор програми “Економіка” Українського інституту майбутнього
Comments (0)