Форум

Пожалуйста or Регистрация для создания сообщений и тем.

Рубрика вопрос-ответ

Форум для обсуждения симптомов, опасений и, надеюсь, успеха вакцины от Covid- 19. Отвечает наш специалист Дмитрий Пилипишин.

Підкажіть, якщо щеплена в сім'ї ходить на роботу і теоретично все одно може захворіти, яку загрозу він несе не щепленим від коронавірусу? Тобто якщо така кореляція, що раз він повинен перенести в легкій або безсимптомно, то інші теж не заразиться важко чи немає такої залежності?
Я більше питаю про сім'ю, в якій є нещеплені від covid-19

Цитата: Ольга Нестер от 1 февраля, 2021, 9:04 пп

Підкажіть, якщо щеплена в сім'ї ходить на роботу і теоретично все одно може захворіти, яку загрозу він несе не щепленим від коронавірусу? Тобто якщо така кореляція, що раз він повинен перенести в легкій або безсимптомно, то інші теж не заразиться важко чи немає такої залежності?
Я більше питаю про сім'ю, в якій є нещеплені від covid-19

Щеплення виробляє насамперед IgA і IgG до шипів Корона вірусу ... Це означає що зустрівши Ковідне навантаження (заражений розповсюджувач буде з вами довгий час в близькому контакті) вірус може і потрапить до вас в носоглотку, але там на нього відразу нападуть IgA а якщо він піде нижче то IgG і не дадуть йому проникнути в клітини і почнуть розмножуватися .. тобто - шанс принести чужий вірус може бути і є (але дуже малий, так як ви не виділяєте його самі) але зробити достатнє навантаження вашим близьким своїм вірусом - немає .. Так що стежте за своїми антитілами і не забувайте носити маски в небезпечних місцях

Мама 74 роки хоче вакцинуватися від covid-19, дуже побоююся за побічну тахікардію, вона інвалід по сердечному напрямку, замінений мітральний клапан, гіпертонія, тахікардія - і так постійно. Прошу ради.

Цитата: Olga Klitina от 2 февраля, 2021, 10:50 дп

Мама 74 роки хоче вакцинуватися від covid-19, дуже побоююся за побічну тахікардію, вона інвалід по сердечному напрямку, замінений мітральний клапан, гіпертонія, тахікардія - і так постійно. Прошу ради.

Посоветуйтесь со своим кардиологом, у прививающихся бывает подъем пульса. Какие лекарства применять для его снижения если что. А так - пожилые легче переносят прививку чем молодые

Цитата: Olga Klitina от 2 февраля, 2021, 10:50 дп

Моїй мамі теж 74 роки, і теж інвалідність по кардіології, тільки у неї була заміна аортального клапана. Я сама не змогла нічого вирішити, я звернулася до її кардіолога, у кого мама постійно спостерігається. Кардіолог дозволила робити вакцинацію, сказавши попередньо подивитися, чи немає антитіл.
Раджу Вам поспілкуватися з кардіологом, у кого спостерігається Ваша мама.