29 Вересня, 2025 2:02 am

От і вcе! У Молдові закiнчилося голocування на вибopах! Стaло вiдомо xто пеpеміг

От і вcе!

У Молдові закiнчилося голocування на вибopах!

Стaло вiдомо xто пеpеміг

На виборах у Молдові о 21.00 завершилося голосування і розпочався підрахунок голосів.

За попередніми результатами опрацювання ЦВК Молдови перших протоколів, результати парламентських виборів виглядають так:

Проєвропейська партія президентки Санду «Дія і солідарність» (PAS) –43,18%

Партія проросійського політика Додона «Патріотичний блок» — 29,1%

ПП «Демократія вдома» — 6,51%

Блок «АЛЬТЕРНАТИВА» — 8,16%

«Наша партія» — 6,41%

За інформацією «Європейської правди», найвідоміший, проросійський регіон Гагаузія показав явку у 45,3%.

Ще один тотально проросійський Тараклійський район дав 47,7%. У місті Бельці зараз явка склала 50,2%. Кількість виборців з Придністров’я знизилася більше ніж удвічі через перенесення дільниць для голосування.

Регіони, що традиційно підтримують Маю Санду та проєвропейський вектор: передмістя Кишинева — явка 53,8%, Яловень — 49,1%, Страшени — 46,5% тощо.

Тим часом у Мережі повідомляють, що поліція посилила заходи безпеки у Кишиневі. На вулицях значно збільшено кількість патрулів. Особливу увагу приділено будівлі парламенту.

Нинішні вибори у Молдові називають вибором між європейським та проросійським шляхами розвитку країни, який вирішить подальший геополітичний вектор Кишинева.

Оновлено:

Станом на 1:00 29 вересня ЦВК опрацювала вже майже 100% протоколів з Молдови

▪️Партія президентки Санду “Дія і Солідарність” має 46,55%.

▪️Проросійська партія “Патріотичний блок” — 26,67%.

🌎 Наразі підраховують голоси діаспори (46,18% підраховано).

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.