25 Листопада, 2024 5:26 pm

Купив за 70 гpн – пpодав за 43 тиcячі! Як умiлі укpаїнці заpобляють на бpендах за кoпійки ФОТО

Магазини вживаного одягу з кожним роком стають все популярнішими. Адже тут за низькими цінами можна знайти не лише зручний одяг для дому, а й цілком пристойні та стильні речі популярних брендів.

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» вирішили з’ясувати, на яких «секондах» у місті цілком реально увірвати брендований одяг за низькою ціною.

Якщо раніше в таких магазинах купували здебільшого одяг для дому, то зараз вони дають змогу непогано заробити. Такий свого роду бізнес став доволі популярним серед молоді. Брендові «перекупи» з самого ранку штурмують магазини, щоб увірвати ексклюзивну річ і перепродати її вдвічі, а то й тричі дорожче.

Що можна увірвати на «завозі»?

Журналісти поспілкувалися з одним із молодиків, який частенько навідується на «завози» до різних секонд-хендів. Богдан уже декілька місяців займається таким мінібізнесом і за цей час встиг увірвати чимало відомих брендів.

– Arc’teryx, вінтажні речі від Nike – нейлон, світшоти та будь-що з вінтажною біркою цього бренду, Carhartt, Ed Hardy, вінтажні речі Ralph Lauren, Alpha Industries. Також були вінтажні речі, наприклад, з американського коледжу і подібні. Були й дизайнерські від Vivienne Westwood, – розповідає Богдан.

Проте він зазначає, що «секонд» – це лотерея, бо ж можна забігти й заробити там чиюсь місячну зарплату за декілька годин, або ж кілька місяців нічого не знаходити.

За словами Богдана, хтось на цьому постійно заробляє, а для когось – це звичайне хоббі. Але у будь-якому випадку ця сфера заробітку «затягує».

– Як забігаєш на «завоз», то забуваєш про всі моральні цінності. За гарну річ можуть навіть відп*здити, навіть твоїх друзів, з якими ти забігав.

Є ті, хто скупляє вінтажні речі та речі відомих брендів. Їм можна продавати те, що знайшов за хорошу ціну, а вони вже далі продають їх на тематичних майданчиках, наприклад, eBay» – повідомив Богдан.

Хлопець додає, що необов’язково шукати людей, які скупляють речі, можна і самому розміщувати оголошення на українських майданчиках з продажу одягу.

За словами Богдана, в одного з його «колег» купили вінтажну сумку Chanel. Він «на вагу» купив її за 250 гривень, а зміг продати за 15 тисяч гривень.

Також був цікавий випадок із футболкою AKIRA (мерч до аніме-серіалу), яку в день оновлення товару хлопець купив за 70 гривень, а зміг продати вже за 1 150 доларів. Бо ж таких футболок дуже мало, вони доволі рідкісні та дістати її в офіційному магазині – складно.

– Це так просто здається, що це гуманітарка, але якщо розібратися в цій справі, то там дуже великі гроші крутяться, – резюмує Богдан.

Футболка, яку продали за 1 150 $

Працівницею одного із магазинів вживаного одягу пані Ірина розповіла, що зазвичай зміна у них проходить спокійно, проте день оновлення товару – напружений. За її словами, багато молодиків часто нехтують банальною культурою і поводять себе не дуже гарно.

– Та в нас зазвичай спокійно. Люди приходять, шось вибирають, а потім спокійно йдуть. Але в день завозу просто кошмар. Молоді хлопці приходять і починається цирк. Одяг літає по магазину, вішаки валяються…

Добре, якщо нічого не зламають чи не поб’ються між собою за якусь футболку. Я знаю, що на такому можна заробити, але ж треба бути людьми, – розповідає про робочий день працівниця.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.