27 Лютого, 2025 2:53 pm

Стaли вiдомі наcлідки удapу! Воpог внoчі aтaкyвaв щe oднy օблacть. Фото

У ніч на 27 лютого російські війська вкотре атакували Київську область за допомогою ворожих безпілотних літальних апаратів.

Впродовж ночі тривога у регіоні тривала майже 7 годин.

Унаслідок падіння уламків БпЛА противника зафіксували пошкодження відразу у трьох районах.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

За даними ОВА, у регіоні працювали сили протиповітряної оборони. Внаслідок цього є збиті цілі противника. На щастя, постраждалих серед населення немає, але атака спричинила наслідки у трьох районах області.

У Бориспільському районі внаслідок ворожої атаки сталася пожежа на промисловому підприємстві. Рятувальники ліквідували загоряння. Водночас там пошкоджені складські приміщення, елеватор, два автомобілі.

У Броварському районі пошкоджено два приватних будинки.

В Обухівському районі внаслідок падіння уламків збитих цілей сталося загорання очерету на відкритій ділянці місцевості, пожежу також вже ліквідували.

Всі служби продовжують роботу з фіксації та ліквідації наслідків ворожої атаки,
– ідеться у повідомленні.

На місці падіння уламків спалахнула пожежа / Фото Київської ОВА

У поліції Київської області своєю чергою додали, що на місці події працюють групи реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та вибухотехніки поліції Київської області, які документують наслідки ворожої атаки.

Наслідки атаки на Київську область / Фото Національної поліції

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.